Bazénová chémia dinotec

V oblasti starostlivosti o bazén Vám ponúkame výrobky renomovanej spoločnosti dinotec GmbH, Maintal-Germany. dinotec vykonáva výskum a zdokonaľovanie nasledovných výrobkov – úprava vody, chlórová a bezchlórová technológia a taktiež úprava vody na pitnú vodu.

Bazénová chémia MASTERsil®

Sortiment bazénovej chémie predstavuje kompletný rad prípravkov ako pre úpravu bazénovej vody na báze chlórových, tak aj kyslíkových produktov. Bazénová voda je vystavená predovšetkým vďaka teplote oveľa vyššiemu zaťaženiu než prírodné kúpalisko a chemické prostriedky na jej úpravu predstavujú aj napriek ďalšiemu rozvoju alternatívnych technológií úpravy vody najistejšia cestu k zdravému a nezávadnému kúpaniu.

Ochotne Vám poradíme ohľadom výberu vhodných prípravkov na ošetrenie vody Vášho bazéna.Zabezpečíme Vám prípravky špeciálne určené na:

  • úpravu hodnoty pH v bazéne
  • udržanie správneho obsahu chlóru
  • stabilizáciu tvrdosti vody a zabránenie zakaleniu
  • bezúdržbovú dezinfekciu bazénovej vody
  • zvýšenie kyslosti (zníženie hodnoty pH) vody
  • zníženie kyslosti (zvýšenie hodnoty pH) vody
  • zaistenie priezračnej vody v bazéne
  • prevenciu proti riasam
  • zabezpečenie bazéna pre dlhší čas bez používania
  • zazimovač

Dezinfekcia

Ak chcete vodu vo svojom bazéne udržať jemnú a účinnú, pre kožu neagresívnu, ponúkame starostlivosť (aktívny kyslík), alebo radšej tú najlepšiu pri dlhodobom stabilizovanej chlóru – či už ručne alebo automaticky dávkované.

pH-korekcia

Správne nastavenie pH hodnoty je absolútny základ pre efektné a hospodárnu údržbu vody. Účinné látky na zvýšenie alebo zníženie pH sú rokmi preverené.

Vločkovanie

Dôležité! Bez vločkovača je každý filter iba sitko. Obvyklé vločkovacie prostriedky účinkujú ale len pri určitom pH-spektre a vďaka tomu môžu rásť prevádzkové náklady. Vločkovač redukuje spotrebu vločkovača o cca. 70% a účinkuje spoľahlivo pri pH-spektre medzi 6,0 a pH 8,0 – čo ocení každý zákazník.

Optimalizačná údržba vody

Aby kvalita vody bola perfektná, je jedno či sa znižujú prevádzkové náklady, dôležité sú hygienické parametre, problém odstránite jednoducho iba ak je celková kvalita vody stabilizovaná.

Čistiace prostriedky

Dlaždičkové obloženie, umelé hmoty, kovy, mastné usadeniny, baktérie znečistenia, hrdza v oblasti bazéne, mokrého, znečistenie od čižiem, zakrytie bazéna, strojové čistenie, čistenie otieraním atď. použitie a je rôzne. Profitujte z našich mnohoročných skúseností a sortimente overených praxou.

Bazénová chémia chlórová

Bazénová chémia bezchlórová

Chémia pre veľké bazény

CHLÓRNAN SODNÝ STABILIZOVANÝ

pravidelné dávkovanie chlóru do bazénu, napr. pomocou automatických dávkovačov

ALGICID

prevencia proti riasam a ich likvidácia

pH-

úprava (zníženie) hodnoty pH vody

pH +

úprava (zvýšenie) hodnôt pH vody

VLOČKOVAČ, KRIŠTÁĽ (PAC)

vyvločkovanie, vyzrážanie nečistôt a zákalov

DONAUCHEM SE 28

špeciálny bezchlórový produkt s koloidným striebrom pre účinnú a šetrnú dezinfekciu vody, vhodný ako pre kontinuálne dávkovače, tak nárazové ošetrenie.

V prípade požiadavky sme pripravení zabezpečiť vám tiež dodanie reagencií (tabliet / kvapôčok) a prístrojov na meranie hodnôt bazénovej vody.

Máte záujem o bazénovú chémiu?
Ak máte akékoľvek otázky ohľadom bazénovej chémie, chcete sa poradiť alebo si objednať chémiu pre Váš bazén či vírivku, kontaktujte nás.

Z hygienického hľadiska je ošetrovanie bazénovej vody chemickými prípravkami absolútne nevyhnutnou nutnosťou pre zdravé a príjemné kúpanie. Rad bazénovej chémie MASTERsil® obsahuje osvedčené a vysoko účinné prípravky, ktoré vám umožnia zdravo si vychutnať pôžitok z kúpania vo vašom bazéne.Viac informácií nájdete na stránke www.mastersil.cz