Bazénová chémia dinotec

V oblasti starostlivosti o bazén Vám ponúkame výrobky renomovanej spoločnosti dinotec GmbH, Maintal-Germany. dinotec vykonáva výskum a zdokonaľovanie nasledovných výrobkov – úprava vody, chlórová a bezchlórová technológia a taktiež úprava vody na pitnú vodu.

Zabávajte sa v bezpečí – rozhodnite sa pre profesionálnu kvalitu.
Použitie účinných výrobkov na čistenie vody Vám zaistí dlhodobú zábavu pri kúpaní! Je to najmä stále populárnejšie bezchlórové dezinfekčné prostriedky s aktívnym kyslíkom, ktoré získavajú výrazne na význame. Systémy zdravotnej starostlivosti, ktoré sú zladené s celým vašim systémom znížia Vaše náklady.

Vaše výhody:

  vysoká účinnosť    efektívnosť    šetrí Vaše náklady    jednoduché použitie    overená kvalita

Bazénová chémia dinotec Vám zabezpečí:

Dezinfekcia

Ak chcete vodu vo svojom bazéne udržať jemnú a účinnú, pre kožu neagresívnu, ponúkame starostlivosť (aktívny kyslík), alebo radšej tú najlepšiu pri dlhodobom stabilizovanej chlóru – či už ručne alebo automaticky dávkované.

pH-korekcia

Správne nastavenie pH hodnoty je absolútny základ pre efektné a hospodárnu údržbu vody. dinotec účinné látky na zvýšenie alebo zníženie pH sú rokmi preverené.

Vločkovanie

Dôležité! Bez vločkovača je každý filter iba sitko. Obvyklé vločkovacie prostriedky účinkujú ale len pri určitom pH-spektre a vďaka tomu môžu rásť prevádzkové náklady. dinotec vločkovač redukuje spotrebu vločkovača o cca. 70% a účinkuje spoľahlivo pri pH-spektre medzi 6,0 a pH 8,0 – čo ocení každý zákazník.

Optimalizačná údržba vody

Aby kvalita vody bola perfektná, je jedno či sa znižujú prevádzkové náklady, dôležité sú hygienické parametre, problém odstránite jednoducho iba ak je celková kvalita vody stabilizovaná.

Čistiace prostriedky

Dlaždičkové obloženie, umelé hmoty, kovy, mastné usadeniny, baktérie znečistenia, hrdza v oblasti bazéne, mokrého, znečistenie od čižiem, zakrytie bazéna, strojové čistenie, čistenie otieraním atď. použitie a je rôzne. Profitujte z našich mnohoročných skúseností a sortimente overených praxou.

Máte záujem o bazénovú chémiu?
Ak máte akékoľvek otázky ohľadom bazénovej chémie, chcete sa poradiť alebo si objednať chémiu pre Váš bazén či vírivku, kontaktujte nás.

Všetky výrobky firmy dinotec GmbH na ošetrovanie bazénovej vody sú kotnrolované a preverené.